Який об‘єм водню(н.у) утв. під час взаємодії 9,2 етанолу з Na


Ответы на вопрос

Отвечает Яблонская Юлия.
Дано:
m (C2H5OH) = 9,2 г
V (H2) - ?

9,2г⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀⠀ ⠀Хл
2C2H5OH + 2Na = 2C2H5ONa + H2
n=2м⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ n=1м
M=46г/м⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀V=22,4л/м

1) n (C2H5OH) = 9,2/46 = 0,2моль
2) n(H2) = 0,2/2 = 0,1 моль
3) V (H2) = 0,1*22,4 = 2,24 литров