Яка кількість нітратної кислоти вступить у реакцію з 0,1 моль алюміній гідрооксиду?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Платон.
 n-?          0,1моль
3HNO3+Al(OH)3=Al(NO3)3+3H2O
3 моль   1 моль
n(HNO3)=3*0,1/1=0,3 (моль)
если масса m=n*M(Mr)   M=Mr  Mr(HNO3)=63 М=63г/моль m(HNO3)=0?3*63=18,9(г)
Ответ:0,3 моль