Задача.В резельтаті взаємодії32 грам сульфатної ислоти з барій хлорідом утворилось 61,4 грам барій

сульфату .Обчисліть вихід солі -барій сульфату

Ответы на вопрос

Отвечает Кардашевская Настя.
H2SO4 + BaCl2 → BaSO4↓ + 2HCl

n(H2SO4) = 32 / 98 = 0.3265 моль

n(BaSO4) = 61.4 / 233 = 0.2635 моль

n(ета) = 0,2635/0,3265 = 0,8 ; 80%