А)барий сульфатын;ә)калий хлоридін;б)магний фосфатын қандай екі тәсілмен алуға болады?Реакция

теңдеулерін жазыңдар

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Славик.
1)Ba(NO3)2+H2SO4=BaSO4+2HNO3
2) KO2+HCI=KCI+H2O
3) Mg(OH)2+H3PO4=Mg3(PO4)2+3H2O