Скільки літрів вуглекислого газу виділяється під час повного окиснення 15 молів глюкози ?


Ответы на вопрос

Отвечает Людвикевич Арина.

Mr(глюкозы)=180
m=180*15=2700
Vm(CO2)=22,4*6=134,4
V(CO2)=2700*134,4/180=2016л

Отвечает Бабкина Дарья.

Mr(глюкозы)=180

m=180*15=2700

Vm(CO2)=22,4*6=134,4

V(CO2)=2700*134,4/180=2016л