Здійсніть такі перетворення метан-карбон (IV) оксид-карбон(II)оксид-карбон (IV) оксид-калій

карбонaт-калій гідроген карбонат-калій хлорид Назвіть продукти реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Мансуров Артур.
CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O
CO2 + C = 2CO
2CO + O2 = 2CO2
K2O + CO2 = K2CO3
K2CO3 + H2O + CO2 = 2KHCO3
6KHCO3 + 3Cl2 = KClO3 + 5KCl + 6CO2 + 3H2O