Обчисліть масову частку розчиненої речовини, якщо для приготування розчину взяли 5г солі та 195г

води

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.
M(в-ва)= 5 (г)
m(р-ра)=5+195 =200 (г)
W = m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 5/200*100% = 2.5%