СРОЧНО!!!!До розчину хлоридної кислоти масою 170г. з масовою часткою HCL 10% долили розчин масою

130г з масовою часткою кислоти 40%. Яка масова частка хлоридної кислоти в новому розчині?Зарание спасибо)

Ответы на вопрос

Отвечает Панфилов Никита.

1)10г-----100г
   х--------170г
х=10·170 =17г
    100
2)40г--------100г
    у---------130г
у=40·130 =52г
      100
3)170г+130г=300г
4)17+52+69г
5)С%=69·100  =23
            300
Відповідь 23