Яка маса Al міститься в 48.3 г кристалогідрату Al Cl3 × 6 H2O


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
Дано:
m(AlCl3*6H2O) = 48.3
Знайти:
m(Al) = ?
Розв'язування:
n(Al) = n(AlCl3*6H2O)
M(AlCl3*6H2O) = 133.5 + 18*5 = 223.5 (г/моль)
n(AlCl3*6H2O) = 48,3/223,5 = 0,212 (моль)
m(Al) = 0,212 * 27 = 5,724 (г)
Відповідь: маса Алюмінію 5,724 г.