У процесі нагрівання 42 г амоній хлориду з надлишком кальцій гідроксиду одержали амоніак об'ємом

11, 6л ( н. у.). Обчисліть об'ємну частку виходу амоніаку.

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Иван.
2NH4Cl+ Ca(OH2)---> CaCl2+ 2NH3+ 2H2O1) v(NH4CL)= m|M= 42| 53,5=0,785 моль
2) vтеорит(NH3)=v(NH4Cl)= 0,785 моль
3) Vтеорит(NH3)= v*Vm= 0,785*22,4=17,6 л
4) η= V практ / V теорит= 11,6/ 17,6=0,7 или 70%