Сірку якої маси треба спалити, щоб одержати 300л сірчистого газу


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Анастасия.
Напишемо рівняння спалювання сірки: S + O2= SO2 1.Ми знаємо,що 1моль будь-якого газу займає 22,4 л за нормальних умов, тож за рівнянням знайдемо V(SO2)= 1моль*22,4л/моль=22,4л. 2. m (S)= 1моль *32г/моль= 32г (за рівнянням реакції). 3.Складаємо пропорцію (позначимо за х массу сірки): х г - 300л 32 г - 22,4 л , звідки х= (32*300)/22,4= 428,6 (л)~429л. Відповідь: ~429 л SO2