Обчисліть обєм гідроген сульфіду який утворився з водню 44,8(н.у) та достатньої кількості сірки


Ответы на вопрос

Отвечает Плотников Максим.
Пишемо реакцію
H2 + S = H2S
Рахуємо кількість речовини водню n = V/Vm = 44.8/22.4 = 2 моль
За рівнянням реакції коефіцієнти перед воднем та гідроген сульфідом однакові, отже і кількості речовин їх однакові
Рахуємо об’єм гідроген сульфіду V = n*Vm = 2*22.4 = 44.8 л
Відповідь: 44.8 л.