Визначте формулу вуглеводню , якщо масова частка Карбону в ньому становить 85,68% а відносна

густина за вуглекислим газом дорівнює 1,27

Ответы на вопрос

Отвечает Шпак София.
M(CxHy)=1.27*44=56 г/моль
x=56*0.8568/12=4
y=(56-12*4)/1=8
C4H8