1) укажіть масу кальцію кількістю речовини 2.5 моль. 2) укажіть число молекул карбон (4) оксиду, що

відповідає кількості речовини 10 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Скшенский Влад.
N=2.5 (моль)
M(Ca)=40(г/моль)
m=n*M=2.5*40=100(г)

n=10(моль)
N=Na*n, где Na - число Авагадро =6.02*10^23 (молекул/моль)
N=6.02*10^23*10=60.2*10^23 (молекул)