Яка маса сульфіду цинку при взаємодії 6 4 г цинку з сіркою


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Лина.
Zn +S =ZnS
m(Zn )=65г/мольx1моль=65г
M(ZnS) =65+32 =97X1 =97г/мольч1 моль =97г
65г(Zn )--------------97г(ZnS) 
6 4 г цинку-----------х(сульфіду цинку )
х=64х97/65 =95.5 гр-------------
маса сульфіду цинку при взаємодії 6 4 г цинку з сіркою