При спалюванні фосфору масою 6,2 грама витратився кисень масою 8 грам і утворився фосфор 5

валентний оксид. Визначити масу цього оксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Бурлакова Кристина.
4Р+5О2=2Р2О5 | 0,25 моль О2
0,2  (0,5)    0,1
       0,25

n(P)=6,2/31=0,2 моль
n(O2)=8/16=0,5 моль
m(P2O5)=0,1*142=14,2г

Ответ: m(P2O5)=14,2г