Обчисліть масу солі,що утворюється в результаті взаємодії Калію масою 6 грам з пропанолом масою 15

грам

Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Нина.
15г-хг=6г*(1-15 г-х)
15 г- хг=6-80г-6х
6х- х=(80+15-6) г
5х=89
х=89/5=17.8 г