Визначити масу солі і масу води, потрібних для приготування розчину об'ємом 120 мл (густина 1.1

г/мл) з масовою часткою солі 15%

Ответы на вопрос

Отвечает Маркинцевичь Юля.
1) находим массу раствора=120*1.1=132 г 2) находим массу соли =132*15%/100%=19.8 г 3) находим массу воды= 132-19.8=112.2 г