Об'ем а.зоту за нормальних умов становить 5,6 л. Обчисліть його масу.


Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Аня.
N(N2)= 5,6/22,4 = 0,25 моль
m(N2)= 0,25 *28= 7 г.