Знайти об'єм водню, який виділяється при взаємодії 81 г алюмінію з хлоридною кислотою


Ответы на вопрос

Отвечает Комина Кристина.
Al+2HCL=AlCl2+H2
n(Al)= 81/27=3 моль
V(H2)=3*22.4=67.2л
Ответ(вiдповiдь): 67.2 л