Чи вистачить хлору обємом 44,8 л для повного заміщення Гідрогену в метані обємом 5,6 л


Ответы на вопрос

Отвечает Рибчак Анжеліка.
Вистачить
В реакції повного хлорування метану на 1 об'єм метану припадає 4 об'єми хлору (за законом об'ємних відношень газів)

СН4 + 4 СІ2 = ССІ4 + 4 НСІ

5,6л * 4 = 22,4 л  - потрібно хлору
( а ми маємо надлишок 44,8л)