Розвяжіть задачу:При взаємодії 3,43 г кисню з 8,57 г кальцію утворився CaO.Складіть рівняння

реакцій обчисліть масу CaO,що утворився.

Ответы на вопрос

Отвечает Саракеев Клим.
2Са+О2----2СаО
3,43/32=0,107 моль
8,57/40=0,21425 моль

0,107*56=6 г