Задача: у результаті спиртового бродіння глюкози утворився етанол масою 161 г. Яка маса глюкози

прореагувала?

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Олечка.
C6H12O6=2C2H5OH+2CO2
1моль         2 моль
n(C2H5OH)=161/46=3.5 моль
n(C6H12O6)=3.5/2=1.75 моль
m(C6H12O6)=180*1.75=315 г