Обчисліть масу води, що утворюється внаслідок згоряння водню об’ємом 1,12 л (за н. у.).Обчисліть

об’єм пари води цієї маси.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайниева Розалина.
2H2+O2=2H2O
n H2=1.12/22.4=0.05 моль
n H2O=0.05 моль
m H2O=18*0.05=0.9 г
V H2Oпар=0.9/0.597=1.5 см куб