Визначте такі дані про (О2) 1. Масу 1 л. 2 .Об'єм 1 г


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
1.m(O2)=1л*32 г/моль/22,4 л/моль=1,43 г.
2.V(O2)=1 г*22,4 л/моль/32 г/моль= 0,7 л.
Отвечает Власюк Андрій.
1)Дано:V(O2)=1л
Найти:m(O2)
Решение:
n(O2)=V(O2)/Vm =1/22,4=0.045моль
m(O2)=n(O2)*M(O2)=0.045*32=1,44г
Ответ:1,44г
2)Дано :m(O2)=1г
Найти:V(O2)
Решение:
n(O2)=1/32=0.03125моль
V(O2)=n(O2)*Vm =0.03125*22,4=0.7л
Ответ:0.7л