Обчисліть масу та кількість речовини утвореного осаду,якщо в реакцію нейтралізації з сульфатною

кислотою вступив барій гідроксид масою 5.13г.

Ответы на вопрос

Отвечает Икрамов Шыңғыс.
Ba (oh) 2+h2so4=baso4↓+2h2o
n (ba (oh) 2) = 5,13/171=0,03 моль
n (ba (oh) 2) = n (baso4) =0,03 моль
m (baso4)= 0,03*233=6,99 г