Столовий оцет містить 175г оцтової кислоти, масова частка її в столовому оцті 9%. Знайдіть об’єм

води, який використали для приготування столового оцту та масу всього розчину оцтової кислоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Кошерь Миша.
1) масса раствора уксусной кислоты:
m = V/ω = 175/0,09 = 1944,4 u
2) масса воды = масса раствора - масса уксуса = 1944,4 - 175 = 1769,4 г
3) V(H2O) = m/p = 1769,4/1 = 1769,4 мл
Отвечает Майский Женя.
M(H2O) = m(CH3COOH)/ω-m(CH3COOH) 
m(H2O) = 175/0,09-175 = 1769.44 г
V(H2O) = 1769.44 г/1 г/мл = 1769,44 мл