Обчислити число молекули хлору що міститься в 4.48літра


Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.
V=4.48(л)
n=V/Vm, Vm - объем газа при н.у. = 22.4(л/моль)
n=4.48/22.4=0.2(моль)
N=n*Na, Na- число Авагадро= 6.02*10^23(г/моль)
N=0.2*6.02*10^23=1.204*10^23(молекул)