Допоможіть, будь ласка, розв'язати задачу з хімії..Обчисліть об'єм газу який утворюється під час

згоряння 50 л болотного газу

Ответы на вопрос

Отвечает Пластинина Екатерина.
Дано V(CH4)=50 
V(CO2)-?
Записуємо рівняння реакції горіння болотного газу(метан)
СН4+ 2О2=СО2+2Н2О
1                   1
Об'ємні відношення СН4 до СО2=1:1, значить об'єм V(СО2)= 50*1=50 Л