З перелічених речовин виберіть ті, з якими реагуватиме розчин сульфатної кислоти: натрій гідроксид,

купрум(ІІ) оксид, золото, магній, барій хлорид, срібло, алюміній гідроксид. Наведіть рівняння реакцій у молекулярній, повній та скороченій іонній формах.

Ответы на вопрос

Отвечает Pursnyova Mishele.
Натрій гідроксид, купрум(ІІ) оксид,  магній, барій хлорид,  алюміній гідроксид. (не буде золото,срібло)
1)H2SO4 + 2NaOH = Na2SO4 + H2O
2)H2SO4 + CuO =CuSO4 +H2O
3)Mg +H2SO4=Mg SO4 + H2
4)BaCl2 +H2SO4 =BaSO4+2HCl
5)3H2SO4 + 2Al(OH)3 =Al2(SO4)3 +6H2O