Змішали розчини кухоної солі 180 г розчину з масовою часткою 30% і 40 г розчину з масовою часткою

10%.Яка масова частка солі в новому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Сырцева Валерия.
M'(NaCl) = 180 г*0,3 = 54 г
m"(NaCl) = 40 г*0,1 = 4 г
m'"(NaCl) = 54 г+ 4 г = 58 г
m'"(розч NaCl) = 180 г + 40 г = 120 г
ω'"(NaCl) = 58 г/120 г = 0,4833 або 48,33%
Відповідь: 48,33%