Обчисліть відносну молекулярну масу газу якшо його відносна густина за воднем дорівнює 14


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Полина.
Mr(в-ва) = D(H2) *Mr(H2)= 14*2= 28
Mr(N2) = 14*2=28
Это азот N2