До розчину масою 130г з масовою часткою 6% добавили 8г солі обчислити масову частку


Ответы на вопрос

Отвечает Марков Никита.
M'(солі) = 130 г*0,06 = 7,8 г
m"(солі) = 7,8 г + 8 г = 15,8 г
m"(розч) = 130 г + 8 г = 138 г
ω"(солі) = 15.8 г/138 г = 0,1145 або 11,45%