До розчину масою 120 г з масовою часткою солі 10% додали воду об"ємом 50 мл . Якою стала масова

частка розчиненої речовини?

Ответы на вопрос

Отвечает Сердобинцев Илья.
!) находимо масу речовини, для цього множимо масу розчину на масову частку і ділимо на 100%= 120*10/100=12 гр,") масу речовини ділимо на масу розчину, яка стала 120+50=170  12/170*100%=7,1%