До 200 г розчину з масовою часткою солі 15% додали 40г кристалічної солі. Визнаєте масову частку

солі в улюбленому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Саросек Юля.
M'(cолі) = 200 г*0,15=30 г
m"(солі) = 30 г+40 г=70 г
m"(p-pa cолі) = 200 г+40 г= 240 г
ω"(солі) = 70 г/240 г*100% = 29,17%