Скільки грамів натрій хлориду треба розчинити у 500 грамм розчину з масовою часткою 5% щоб

утворився розчин з масовою часткою солі 10%?

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Юра.
M1(NaCl)=m1*w1=500г*0,05=25 г
w2=(m1(NaCl)+m2(NaCl))/(m1(p-p)+m2(NaCl))=0,1
0,1=(25+m2(NaCl))/(500+m2(NaCl))
50+0,1m2(NaCl)=25+m2(NaCl)
0,9m2(NaCl)=25
m2(NaCl)=27,8 г
Ответ: 27,8 г
Отвечает Кривощёков Ваня.
1) взнаєм масу розчиненої речовини
0.05※500=25г; 5%=25г
2) 25+25 =50г