Напишіть рівняння реакції в молекулярному повному і скороченому йонному вигляді 1) літій гідроксид

і фосфатна кислота2)ферум 3 оксид і аргентум нітрат

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

H3PO4 + 3LiOH = Li3PO4 + 3H2O
3H(+) + PO4(3-) + 3Li(+) + 3OH(-) = 3Li(+) + PO4(3-) + 3H2O
3H(+) + 3OH(-) = 3H2O

 

2) нет реакции