Яку кількість речовини Фосфору спалили,якщо одержали 85,5г фосфор(5)оксиду. Обчисліть масу

ортофосфатної кислоти, яку можна добути з одержаного фосфор(5)оксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Зорин Захар.
Хмоль                85,5г
4Р  +  5О2  =  2Р2О5
4 моль              284г
х=4*85,5/284=1,2г

85,5г                хг
Р2О5+3Н2О=2Н3РО4
142г                 196г
х=118г