Обчисльть масу амоніаку який виділиться при взаємодії 214г амоній хлориду з 214г натрій гідроксид


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Лера.

 53,5г                   хг

Nh4Cl + KOH = NH3 + H2O +KCl

53,5г                    17г

1) х=(53,5*53,5)/17=17г - маса теоретична NH3

 

2)  η=m(практ)/m(теор)

 

m(практ)= η*m(теор)

 

m(NH3)= 0,85*17=14,45г