Обчисліть масу магнітного залізняку, з якого одержали 5,6т заліза в результаті відновлення

карбон(ІІ) оксидом, якщо масова частка Fe3O4 в руді становить 0,8

Ответы на вопрос

Отвечает Бецгольд Миша.

  хг               5,6т

 Fe3O4+4СО= 3Fe+4СO2

 232               168

М(Fe3O4)=232

х=232*5,6/168=7,73т масса чистого  Fe3O4

находим массу руды

7,73/0,8=9,66 т