Обчислити об'єм газу(н.у) , що виділився при взаємодії магнію масою 1,2 г, з достатньою кількістю

хлорводневої кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонов Александр.
1,2 г                             х л
Mg + 2HCL = MgCL2 + H2
24 г                            22,4 л

х = 1,2 * 22,4 / 24 = 1.12 л