Який об'єм водню виділиться при взаємодії метанолу з натрієм масою 92 гр


Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Лида.
2CH₃OH+2Na=2CH₃ONa+H₂
n(Na)=92/23=4моль
4:2=х:1
х=4×1÷2=2моль(Н₂)
V=Vm×n=2×22,4=44,8л(Н₂)