Обчисліть об’єм водню, який виділиться при взаємодії магнію із 1000г оцту, масова частка кислоти в

якому становить 6%. .

Ответы на вопрос

Отвечает Savchenko Ira.
M=1000г
w=0,06
V₀=22,4л/моль

Mg + 2CH₃COOH = Mg(CH₃COO)₂ + H₂↑

V(H₂)/V₀=m(CH₃COOH)/[2M(CH₃COOH)]

m(CH₃COOH)=mw

V(H₂)=V₀mw/[2M(CH₃COOH)]

V(H₂)=22,4л/моль*1000г*0,06/[2*60г/моль]=11,2 л