Скласти рівняння реакцій, що відбуваються за схемою: CH4-?-C2H4-C2H5Cl


Ответы на вопрос

Отвечает Шмакова Женя.

CH4 + Cl2 = CH3Cl + HCl

2CH3Cl + 2Na = CH3-CH3 + 2NaCl

CH3-CH3 + Cl2 = C2H5Cl + HCl