Складіть рівняння реакції за допомогою яких можна здійснити перетворення:CH4 --> C2H2 -->

C6H6 --> C6H5CI --> C6H5CH3 --> C6H5COOH.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирасова Айдина.
2ch4=c2h2 + 3h2
3c2h2 = c6h6 c6h6 + ch3cl = c6h5ch3 + hcl5c6h5ch3 + 6kmno4 + 9h2so4 = 5c6h5cooh + 3k2so4 + 6mnso4 + 14h2oc6h5cooh + naoh = c6h5coona + h2o