Залізо масою 5,6 г. згоріло в атмосфері хлору утворився Fe3 хлорид масою 15,25г. Обчислити масову

частку виходу продукту реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Сергей.
2Fe+2Cl=2FeCl3
Мr(
Fe)=112
Мr(FeCl3)=183
5,6/112=х/183
х=183*5,6/112=9,15