Окиснили мідь масою 1,28 г. Утворений оксид розчинили у хлоридній кислоті. Обчисліть масу утвореної

солі

Ответы на вопрос

Отвечает Щедриков Виктор.
2Cu+O2=2CuO
CuO+2HCl=CuCl2+H2O
n(Cu)=1.28/64=0.02 моль
n(Cu)=n(CuO)=n(CuCl2)=0.02 моль(по уравнению)
m(СuCl2)=0.02*135=2.7г