Написати молекулярне та повне йонне рівняння реакції за скороченим йонним рівнянням Fe+Cu2+-Fe2++Cu0


Ответы на вопрос

Отвечает Набиев Аслан.
Ну, например, так:
Fe + CuSO4 = FeSO4 + Cu
Fe(0) + Cu(2+) + SO4(2-) = Fe(2+) + SO4(2-) + Cu(0)