3 моль азоту за н у займає обєм?


Ответы на вопрос

Отвечает Добровольский Андрей.
Нам відома формула, що кількість речовин = V/Vm

Відповідно V = кількість речовини * Vm

V(N2) = 3 * 22,4 = 67,2 л