Обчисліть масу хлорпропану,що утворюється при взаємодії пропану масою 22г із хлором


Ответы на вопрос

Отвечает Зайкова Дарья.

С3H8 + Cl2 = C3H7Cl + HCl

m(С3H8) = 22г 

v(C3H8) = 22/44 = 0.5 моль, значит и C3H7Cl тоже 0,5 моль.

m(C3H7Cl) = v * M = 0.5 * 78,5 = 39,25г